29 Ekim 2020
  Ana Sayfa     Eğitim Öğretim     23 Nisan Büyük Coşku İle Kutlandı

 23 Nisan Büyük Coşku İle Kutlandı

TBMM’in açılışının 96. Yıldönümü ve Atatürk’ün çocuklara bayram olarak hediye ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tüm yurtta olduğu gibi Günyüzü Köyü Okulunda da büyük coşku ve sevinç ile kutlandı.23 Nisan Büyük Coşku İle Kutlandı
 
TBMM’in açılışının 96. Yıldönümü ve Atatürk’ün çocuklara bayram olarak hediye ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tüm yurtta olduğu gibi Günyüzü Köyü Okulunda da büyük coşku ve sevinç ile kutlandı.
 
Günyüzü Köyünde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 96. Yıl Kutlamaları, Okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve Köy halkının katılımıyla dün saat 09.00’da saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı.
 
Okul öğrencilerinin, günün anlam ve önemini belirten konuşmalarının ve şiir okumalarının ardından çeşitli etkinliklere geçildi. Yaklaşık bir aydır okulun öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlıkları sürdürülen etkinliklerin sergilenmesi göz kamaştırdı. Usta oyunculara taş çıkartırcasına oynanan halk oyunları, skeç ve güldürüler, orta oyunları, yarışmalar, anasınıfı minik öğrencilerin gösterileri köyümüzün kültürel yönünün ne kadar zengin olduğunu ortaya koymuş oldu.
 
Kutlamalara ilgi gösteren köyde ikamet eden her yaştaki insanlarımıza, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en iyi şekilde sergileyen ve köyümüzün kültürel zenginliğini ön plana çıkarmalarından dolayı Okulumuz Öğretmen ve Öğrencilerini kutluyoruz.  
 
 
Günyüzüm Haber
www.gunyuzum.com
 23   Nisan   Büyük   Coşku   İle   Kutlandı 

 Okunma Sayısı : 9372      Tarih :26.04.2016


Ad-Soyad
E-Posta
Yorum
 
Güvenlik Kodu