28 Eylül 2020
  Ana Sayfa     Genel Haberler     Gündoğdu hain saldırı sonucu yaralandı

 Gündoğdu hain saldırı sonucu yaralandı

Mardin'in Nusaybin ilçesinde güvenlik kuvvetleri ile bir grup terörist arasında çıkan çatışmada aralarında Üçtaş Köyünden Yavuz Gündoğdu’nun da olduğu 6 özel harekât polisi yaralandı.GÜNDOĞDU Hain Saldırı Sonucu Yaralandı
 
Mardin'in Nusaybin ilçesinde güvenlik kuvvetleri ile bir grup terörist arasında çıkan çatışmada aralarında Üçtaş Köyünden Yavuz Gündoğdu’nun da olduğu 6 özel harekât polisi yaralandı.
 
Nusaybin Abdulkadir Paşa, Fırat, Yenişehir ve Dicle mahallelerinde bulunan hendek ve barikatları kaldırmak için saat 07.00 itibariyle sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
 
Yasağın hakim olduğu dört mahalleden Fırat Mahallesi’nde saat 11.10 sıralarında, terör örgütü PKK’lı guruplara, ekipler tarafından başlatılan operasyon sonucu çıkan çatışmada, ilk belirlemelere göre aralarında Üçtaş Köyü Akköy Mahallesinden Özel Hareket Polisi Yavuz Gündoğdu’nun da olduğu 6 Özel Harekat polisinin yaralandığı öğrenildi.
 
Edinilen bilgiye göre, ekiplerin zırhlı polis aracıyla geçişi sırasında teröristlerce yola döşenen patlayıcının infilak ettirilmesiyle yaralandığı öğrenildi. Yaralı polisler ambulanslarla Nusaybin Devlet Hastanesi’ne kaldırıdı. Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan ve kaburgasında kırıkların olduğu Özel Hareket Polisi Yavuz Gündoğdu Mardin Devlet Hastanesinde sevk edilerek tedavi altına alındı.
 
Güvenlik güçlerince bölücü terör örgütü mensuplarının yakalanabilmesi için bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı.
 
Günyüzüm Haber
 
 
 
 Gündoğdu   hain   saldırı   sonucu   yaralandı 

 Okunma Sayısı : 11708      Tarih :08.12.2015


NUMAN ÇAK - 10.12.2015 -

YAVUZ KARDEŞİME ALLAHTAN ACİL ŞİFALAR DİLERİM. YÜCE RABBİM YAR VE YARDIMCISI OLSUN.


necmettin çakar - 9.12.2015 -

Yavuz bey kardeşime Allah tan acil şifalar diliyorum.Allah yar ve yardımcısı olsun.


Mehmet UZUN - 8.12.2015 -

Hain saldırıda yaralanan, Yavuz bey kardeşime Allah tan acil şifalar dilerim.


Ad-Soyad
E-Posta
Yorum
 
Güvenlik Kodu